Akce

Přehled akcí, které jsme pro vás s láskou pořádali.

Uplynulé akce

Majáles 2016

Pražský Majáles 2016 a iKnow Club ve VŠE zóně

Ani další ročník pražského Majálesu jsme si nemohli nechat ujít a pro návštěvníky VŠE zóny připravili soutěž o atraktivní ceny ve spolupráci s hlavním partnerem, společností EasyStore. Děkujeme za možnost spolupráce se spolkem Studenti pro VŠE.

Jaroslav Homolka

J. Homolka: Jak defragmentovat hlavu od technologií

Technologie nás obklopují ze všech stran a někdy je jich už prostě moc. Necítíme se klidnější, i když všechno "správně" měříme. Jsme nervózní, když má mobilní operátor dvouhodinový výpadek. Jak vyrovnat náš digitální a analogový svět, jak se nezbláznit a zůstat v pohodě.

Pavel Minář

Pavel Minář:
Zkroťte Google Apps

Aplikace Google používá na akademické půdě většina z nás. Ať už pro soukromé a pracovní účely nebo pro vzájemnou spolupráci na VŠE. Ať už vás zajímají e-maily, organizace času nebo spolupráce, téma bude jen na vás!

TSP 2015

Týden studentských příležitostí 2015 na VŠE

Přijďte nás navštívit od 21. do 24. září na Týden studentských příležitostí, kde se můžeme potkat a čeká na vás soutěž o hodnotné ceny. TSP nabízí možnost snadno poznat studentské organizace na jednom místě.

Majáles 2015

Pražský Majáles 2015 a iKnow Club ve VŠE zóně

Ani letošní ročník pražského Majálesu jsme si nemohli nechat ujít a pro návštěvníky VŠE zóny připravili soutěž o atraktivní ceny ve spolupráci s hlavním partnerem, společností EasyStore.

Petr Mára

Petr Mára: Jak lépe prezentovat a ovlivnit okolí

Přednáška Petra Máry vzbudila největší zájem v historii iKnow Clubu. Skvělé přednášky plné užitečných tipů a zkušeností se zúčastnilo na 700 lidí ve třech posluchárnách, ve dvou z nich byl zajištěn videopřenos.

Robert Vlach

Robert Vlach: Co se v životě naučíš, v podnikání jako když najdeš

Přednáška na unikátní téma pouze pro studenty VŠE zahájila restart iKnow Clubu a přinesla inspirativní příběh a spoustu zkušeností podnikatelského poradce Roberta Vlacha o podnikání, cestování, investicích i vyhoření.

Honza Březina

Honza Březina:
Jak (ne)rozjíždět start-up

Inspirativní příběh o tom, jak (ne)rozjíždět start-up na základě čerstvých zkušeností projektu Fripito s mezinárodním přesahem.

Majáles 2014

Pražský Majáles 2014 a iKnow Club ve VŠE zóně

Opět jsme se nenudili. Kvadrikoptéra Parrot AR.Drone, dráha Sphero, soutěž o iPod Touch a mnoho dalšího jsme si připravili ve VŠE zóně.