O iKnow Clubu

Studentská organizace působící na VŠE od roku 2009 do 2017.

O nás

Studentská organizace iKnow Club si dříve kladla za cíl spojovat studenty, kteří jsou fanoušky nebo uživateli produktů společnosti Apple. Směřování klubu se však postupem času od této myšlenky začalo rozcházet a tak vznikl zcela nový koncept.

iKnow Club přinášel na akademickou půdu zajímavé hosty s cílem inspirovat studenty příběhy a úspěchem těch, kteří mají co předat ostatním. Kromě přednášek byla důležitá i komunita a nechyběli jsme ani na zajímavých akcích s vlastním programem.

iKnow Club ukončil svoji činnost začátkem roku 2017.

Přednášky

Na akademickou půdu jsme pozvali nespočet zajímavých a úspěšných hostů všech oborů. Věříme, že jejich příběhy a úspěchy dokázaly inspirovat studenty k vlastnímu úspěchu.

Komunita

Networking byl pro nás stejně důležitý jako přednášky. Na kávu k neformálnímu setkání se studenty jsme pozvali například Pavla Zimu nebo Ondřeje Bartoše.

Benefity

Apple nám zůstal v srdcích. Unikátní 8% slevu na pořízení nového počítače Mac již nenabízíme, ale nezoufejte, u prodejců je stále dostupná studentská sleva s ISIC.

Zábava

Potkat jste nás mohli na zajímavých akcích, kde jsme uspořádali vlastní zábavný program a soutěže. Namátkou 5 let na pražském Majálesu. Navštívili jsme také konference WebExpo nebo iCON.

Náš tým

Martin Světlík

Martin Světlík

Martin vedl iKnow Club a aktivně v něm působil od roku 2010. Působí jako nezávislý Apple konzultant, provozuje web První Mac, má rád dobrou kávu a jídlo, oceňuje kvalitní věci a pozitivní přístup k životu. Na VŠE studoval informační systémy a technologie.

David Němeček

David Němeček

David se stal součástí iKnow od konce roku 2014 a pomohl jeho úspěšnému restartu. Studuje Podnikovou ekonomiku a management, věnuje se vývoji IT projektů a doučování, realizuje své myšlenky ve spolku Žijeme tady, rád cestuje, fotí, čte, učí se novým znalostem a zkušenostem.

Děkujeme partnerům, kteří nás podpořili

Vysoká škola ekonomická v Praze
Blueboard
Česká spořitelna
Albatros Media
easystore.cz
Jan Melvil Publishing