Jak lépe prezentovat a ovlivnit okolí
Petr Mára - 20. 4. 2015 od 19:45 na VŠE

Prezentace není o tom otevřít PowerPoint. Prezentací zejména ovlivňujeme okolí. Petr Mára představí celou řadu užitečných tipů jak se dobře na prezentaci připravit, jak ji vyladit k dokonalosti, jak komunikovat s posluchači i jak se zbavit trémy či stresu.

Přednáška bude kvůli velkému zájmu omezena registračním formulářem. Sledujte akci na Facebooku!

Petr Mára

Přednášky

Zveme na akademickou půdu zajímavé a úspěšné hosty všech oborů, protože si myslíme, že jejich příběhy a úspěchy dokáží inspirovat studenty k vlastnímu úspěchu.

Komunita

Vytváříme komunitu. Networking je pro nás stejně důležitý jako přednášky, sdružujeme, diskutujeme a zveme hosty na kávu nebo pivo k neformální diskusi se studenty.

Benefity

Protože máme rádi Apple, nabízíme našim členům unikátní možnost získat 8% slevu na pořízení nového počítače Mac. Stačí se na nás obrátit.

Zábava

O té je to hlavně, proto nás můžete potkat na zajímavých akcích, kde máme vlastní zábavný program a soutěže. Potkat se můžeme například na pražském Majálesu.

iKnow Club v novém

iKnow Club v novém

Na tento semestr jsme si přichystali celou řadu změn. Nový koncept, nové přednášky, nové akce. Baví nás úspěchy, podnikání a osobní rozvoj. Máte se na co těšit.

8% sleva na Mac

8% sleva na pořízení počítače Mac

V iKnow Clubu máme rádi Apple a pro naše členy máme připravenou unikátní 8% slevu pro studenty na pořízení nového počítače Mac a příslušenství.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a vždy se dozvíte o našich akcích včas.