Pražský Majáles 2016 je za námi.
Držíme palce u zkoušek a uvidíme se v nadcházejícím semestru!

Již po šesté jste nás mohli potkat na pražském Majálesu ve studentské zóně VŠE. I letos jsme soutěžili o hodnotné ceny od našich partnerů a mnoho dalšího. V letním semestru je to vše a máte se na co těšit v tom nadcházejícím. Držíme palce u zkoušek a užijte si léto!

Majáles 2016

Přednášky

Zveme na akademickou půdu zajímavé a úspěšné hosty všech oborů, protože si myslíme, že jejich příběhy a úspěchy dokáží inspirovat studenty k vlastnímu úspěchu.

Komunita

Vytváříme komunitu. Networking je pro nás stejně důležitý jako přednášky, sdružujeme, diskutujeme a zveme hosty na kávu nebo pivo k neformální diskusi se studenty.

Benefity

Protože máme rádi Apple, nabízíme našim členům unikátní možnost získat 8% slevu na pořízení nového počítače Mac. Stačí se na nás obrátit.

Zábava

O té je to především, proto nás můžete potkat na zajímavých akcích, kde máme vlastní zábavný program a soutěže. Potkat se můžeme například na pražském Majálesu.

iKnow Club v novém

iKnow Club v novém

V roce 2015 jsme představili zbrusu nový koncept iKnow. Nové přednášky, nové akce. Baví nás úspěchy, podnikání a osobní rozvoj. Máte se na co těšit.

8% sleva na Mac

8% sleva na pořízení počítače Mac

V iKnow Clubu máme rádi Apple a pro naše členy máme připravenou unikátní 8% slevu pro studenty VŠE na pořízení nového počítače Mac a příslušenství.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a vždy se dozvíte o našich akcích včas.