Letní semestr opět utekl jako voda.
Budeme se těšit v tom následujícím. Užijte si léto!

iKnow Club prošel restartem a myslíme, že velice úspěšně. Na půdě VŠE se ukázal podnikatelský poradce Robert Vlach, tři posluchárny pak zaplnil Petr Mára s tématem Jak lépe prezentovat a ovlivnit okolí. Semestr jsme zakončili na pražském Majálesu a již teď se můžete těšit na zajímavé hosty a akce, které pro vás připravujeme.

Majáles 2015

Přednášky

Zveme na akademickou půdu zajímavé a úspěšné hosty všech oborů, protože si myslíme, že jejich příběhy a úspěchy dokáží inspirovat studenty k vlastnímu úspěchu.

Komunita

Vytváříme komunitu. Networking je pro nás stejně důležitý jako přednášky, sdružujeme, diskutujeme a zveme hosty na kávu nebo pivo k neformální diskusi se studenty.

Benefity

Protože máme rádi Apple, nabízíme našim členům unikátní možnost získat 8% slevu na pořízení nového počítače Mac. Stačí se na nás obrátit.

Zábava

O té je to především, proto nás můžete potkat na zajímavých akcích, kde máme vlastní zábavný program a soutěže. Potkat se můžeme například na pražském Majálesu.

iKnow Club v novém

iKnow Club v novém

Na tento semestr jsme si přichystali celou řadu změn. Nový koncept, nové přednášky, nové akce. Baví nás úspěchy, podnikání a osobní rozvoj. Máte se na co těšit.

8% sleva na Mac

8% sleva na pořízení počítače Mac

V iKnow Clubu máme rádi Apple a pro naše členy máme připravenou unikátní 8% slevu pro studenty VŠE na pořízení nového počítače Mac a příslušenství.

Newsletter

Přihlaste se k odběru newsletteru a vždy se dozvíte o našich akcích včas.